Strona głównaWydarzenia Spotkania dla kobiet

Spotkania dla kobiet

Trudna miłość do Kościoła i rola kobiety.

W dniu 6.01.2024 r. odbyło się pierwsze w tym roku, ale wpisane na stałe w nasz skrzatuski kalendarz, spotkanie dla kobiet.

Tym razem naszym gościem była Pani dr Ewa Wnuk, która przybliżyła przybyłym na spotkanie w naszej herbaciarni La Speranza, temat miłości do Kościoła i ważnej roli kobiety w Kościele i życiu codziennym.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym Panią i zapraszamy na kolejny wspólny czas przy dobrej kawie, herbacie, wspólne rozmowy i kolejną konferencję. Szczegóły niebawem, a my widzimy się w przyszłym miesiącu.

Do zobaczenia :)